EFELER İLÇE ETİK KOMİSYON ÜYELERİ
 
SIRA NO ADI SOYADI  GÖREV ÜNVANI  KOMİSYONDAKİ GÖREVİ
1 Cemal ŞAHİN Kaymakam Başkan
2 Sedef KAAN İlçe Yazı İşleri Müdürü Üye
3 Mustafa ÖZMEN İlçe Milli Eğitimi Müdürü Üye
4 Dr. Sabri Tamer ÖZÇELİK İlçe Sağlık Müdürü Üye
 
 
 
 
 
               Kaymakam Cemal ŞAHİN
                                                                                                                                        
        
           1970 yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Elbistan'da tamamlayarak 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 1992 - 1994 yılları arasında İstanbul Emniyet Müdürlüğünde çalıştı ve  daha sonra Kaymakamlık sınavını kazanarak Malatya Valiliğinde kaymakamlık stajına başladı. Kaymakam adaylığı kapsamında 8 ay süresince İngiltere'de dil ve meslek eğitimi alarak kaymakamlık kursunun ardından sırasıyla Rize- Kalkandere, Bitllis-Güroymak, Batman-Kozluk, Karabük-Yenice, Yalova-Altınova, Ankara-Çubuk ve Eskişehir-Odunpazarı Kaymakamı görevlerinde bulundu.
          Grundvig Hayat Boyu Öğrenme Programı Uyuşturucu ile Mücadele kapsamında 2009-2010 yılları arasında İngiltere, İspanya ve Fransa'daki çalışmalara katıldı. İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen Mülki İdare Amirlerinin yurtdışı eğitim programı kapsamında iyi uygulama örneklerini yerinde görmek üzere 28.11..2013 - 15.04.2014 tarihleri arasında Avustralya' nın Melbourne, Sidney ve Canberra şehirlerini ziyaret etti. KTÜ'de yüksek lisans yaptı. Kriz yönetimi konusunda tez hazırladı. Ankara Çubuk ilçesinde yaptığı başarılı çalışmalar ve yürüttüğü projeler nedeniyle Türk İdareciler Derneği Seçici Kurulu tarafından " Yılın Kaymakamı" seçilerek Vali Celallettin TÜFEKÇİ Meslek Ödülüne layık görüldü.
 
 
 
 
                İlçe Yazı İşleri Müdürü Sedef KAAN
 
          1974 yılında Isparta'nın Yalvaç İlçesinde doğdu. Lisans öğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. 1993 yılında Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde memuriyet hayatına başladı. İçişleri Bakanlığı'nın 2008 yılında açmış olduğu görevde yükselme sınavını kazandı. Rize ili Derepazarı ilçesine Sivil Savunma Müdürü olarak atandı. 2010 yılında Sivil Savunma Genel Müdürlüğü'nün kapatılması üzerine, 2011 yılında Rize ili Pazar ilçesine İlçe Yazı İşleri Müdürü olarak atandı. Bu görevine devam etmekte iken, 6360 Sayılı Kanun ile kurulan İlimiz Efeler Kaymakamlığına 04.02.2014 tarihinde İlçe Yazı İşleri Müdürü olarak atanmış olup 18.03.2014 tarihi itibariyle görevine başladı. Evli ve 3 çocuk annesidir.
 
 
 
                 İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÖZMEN
 
        1955 Antalya Akseki doğumlu.  İlkokulu Aydın Gazipaşa İlkokulunda, Ortaokulu Aydın Gazipaşa Ortaokulunda ve Liseyi Aydın Lisesinde tamamladı. Yüksek Öğrenimini Balıkesir Necati Eğitim Enstitüsünde tamamladı. 1977 yılında öğretmenliğe başladı. Afyon Bayat, Gümüşhane AydınTepe, Bozdoğan ilçelerinde görev yaptı. 1986-2000 yılları arasında Bozdoğan Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğü görevini yaptı. 2003 yılından beri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı görevini yürütmekte iken 2014 yılında kanun gereği Eğitim Uzmanı olmuş ve 2014 Nisan ayından itibaren Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütmektedir.
 
 
 
                 İlçe Sağlık Müdürü Doktor Sabri Tamer ÖZÇELİK
 
          15/09/1967 tarihinde Kığı’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Aydın’da tamamladıktan sonra 1992 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aydın İl Sağlık Müdürlüğü ve Aydın Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün çeşitli birimlerinde görev aldı. 21/12/2017 tarihinden itibaren Efeler İlçe Sağlık Müdürü olarak görev yapmaktadır.